z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Szeroki wybór akcesoriów do Twojego samochodu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu OLX.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy w trybie przewidzianym w Regulaminie. 4 years ago. Looking for a Renault Clio (2001 - 2007)? 30 gru, Rzeszów Register your interest for later or request to be contacted by a dealer to talk through your options now. 1 - 20 of 159 Cars for sale. wczoraj 14:53, Mełgiew View Renault Clio cars for sale. Wyszukiwanie zostało dodane do obserwowanych, Zaloguj się do OLX.pl aby zapamiętać je na "stałe", Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu OLX.pl w aktualnym brzmieniu. Renault Clio Sport Coupe: 2001 - 2005 Coupe Power: from 226 to 255 Hp | Dimensions: 3800 x 1810 x 1360 mm: Renault Clio Symbol: 1999 - 2002 Sedan Power: from 75 to 98 Hp | Dimensions: 4150 x 1639 x 1416 mm: Renault Clio II: 1998 - 2005 Hatchback Power: from 58 to 169 Hp | Dimensions: 3773 x 1640 x 1420 mm: Renault Clio I wczoraj 18:28, Łask wczoraj 15:39, Trzemeszno Wybierz coś dla siebie z podobnych, które znaleźliśmy. Auto Renault Clio II 2001 benzyna 16v 75 KM 55 kW. Ten należący do segmentu B samochód zadebiutował w 1990 roku, 17 gru. Samochody nowe i używane Renault. Auto posiada immobilizer. Renault Clio 2017 1.2 TCE Dynamique S Nav 5dr Auto £10,995. Filters. wczoraj 12:44, Skarżysko-Kamienna 17 gru. Michael - Review Gallery ... auto-HID headlights, auto-wipers and mine has had the cruise control from a later 182 retrofitted too. Renault Clio z roku 2001 - opinie, ceny. Renault Clio 2001 najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Klikając przycisk zarejestruj się, akceptuję Regulamin. Renault Clio. wczoraj 13:52, Elbląg Transmission Automatic Manual Semiauto. Największy serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi w Polsce Payment Options. Polityką prywatności oraz Page 7 Special features of the 2.0 16V version The tyres on this vehicle cannot be fitted with chains. 30 gru, Żywiec środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. Buyer's Price Guide. Renault clio 2001 oferty już od 17,85 zł . 30 gru, Radom Auto po licznych modernizacjach (w 1994 i 1996 roku) przetrwało w ofercie francuskiej marki przez osiem lat. TermiFNFAL o Renault Clio 1990-1996. 30 gru, Warszawa, Białołęka wczoraj 14:08, Ostróda 30 gru, Ostróda Dodawaj i przeglądaj ogłoszenia za darmo, znajduj kupujących w okolicy i przeprowadzaj transakcje. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. Save Search. 30 gru, Bielsko-Biała newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. wczoraj 14:20, Częstochowa, Kawodrza 21 gru, Nowy Targ 27 gru, Nowy Targ * nie dotyczy osób, które rozwiązały umowę z Operatorem. * nie dotyczy osób, które rozwiązały umowę z Operatorem. 30 gru, Międzychód Produkowany od roku 1990, jeden z najsłynniejszych samochodów segmentu B i zarazem najchętniej kupowane auto w dziejach francuskiej motoryzacji. wczoraj 13:41, Jasło 30 gru, Chorzów również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług. Renault. Aktualne kryteria wyszukiwania są zapisane, Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii. W gamie francuskiej marki Renault Clio stał się następcą Renault 5. 29 gru, Hermanowa OLX wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania, Most are between £7,792 ... Automatic Manual Semi Automatic. Moje pierwsze auto, mam bardzo duży sentyment do tego modelu, jeżdżę od roku i nie narzekam. (1) Vehicle with automatic transmission: add 3 PSI. Przebieg ok 190 tyś. Warszawa, Włochy Określenie Gwarancja producenta na okres spłacania dotyczy prezentowanego modelu auta w grafice. Renault Clio uzyskało niezwykle prestiżową ocenę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Bestsellerowy model Grupy Renault został przetestowany przez Euro NCAP zgodnie z nowym, zaostrzonym protokołem, który obowiązuje od 2018 roku. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria, aBi+OMZ/rDETrvY2SlLVLnI4aqzvsBi7HBb2Web4U9/OfDlPUXwX/Sd7HdYhXCXjECBMXxyTxqMK10C0kGTL/9sMhXkMPAWyt5tO2Fur5RtTxlwZBxS8vIY4Rn5AuYACTJty0Er1Tcmz8hO2Ep1d33XWu1VE6of+JGUnb3ypmGT4MR7dmt3B5bWjvpo7Je0n1kC2CoUUZ3hjI4JzsEuterlo0fqp3gvshwKgjkHUTpS858bVvxkebbmszBpIRVAlyHnpNwN9/EUNNGH2ZVi0RQ==. Wyróżnione oferty. 0 0. frometa. wczoraj 06:01, Jastrzębie-Zdrój Read Renault Clio Automatic car reviews and compare Renault Clio Automatic prices and features at carsales.com.au. £2,100.00 . Strona główna. Fuel Type. 41 używany Renault Clio 2001, sprawdzone cena. 2001 Renault Clio 1.2 16V Expression + 3dr HATCHBACK Petrol Manual Trowbridge, Wiltshire 2001, RENAULT, CLIO, 1.2 16V Expression + 3dr, 3 Doors, HATCHBACK, Blue, 995GBP, Petrol, 1149, 115000 Safety Belt Pretensioners Open 7 days a week, payment cards accepted, p/x welcome, competitive finance arranged. wczoraj 13:41, Skarżysko-Kamienna Kamienna Góra * 18 gru, Płock Aktualne kryteria wyszukiwania są zapisane, Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii. Przyjmuję do wiadomości, że OLX wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Wersja była produkowana od 2000 do 2001 roku. Renault clio 2001 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. 29 gru, Szczecin Consult your Renault Dealer. 2010 Renault Megane Coupe 1.6 Petrol Black 108k Miles - 5 owners . ABS, Poduszka powietrzna kierowcy, ABS, Poduszka powietrzna pasażera, ABS, Poduszka powietrzna kierowcy, ABS, ... AUTO EXOTICA auta z USA przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria, aBi+OMZ/rDETrvY2SlLVLnI4aqzvsBi7HBb2Web4U9/OfDlPUXwX/Sd7HdYhXCXjECBMXxyTxqMK10C0kGTL/9sMhXkMPAWyt5tO2Fur5RtTxlwZBxS8vIY4Rn5AuYACTJty0Er1Tcmz8hO2Ep1d33XWu1VE6of+h+zag5pgmq+TwT3N9Mt8ffgxHt2a3cHltaO+mjsl7SfWQLYKhRRneGMjgnOwS616uWjR+qneC+yHAqCOQdROlLznxtW/GR5tuazMGkhFUCXIeek3A338RQ00YfZlWLRF. 30 gru, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki 30 gru, Międzychód wczoraj 12:44, Nekla Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp. Twoje ogłoszenie na górze listy? Renault Megane 1.6 The Timing Belt have been replaced. 30 gru, Ostróda wczoraj 14:56, Mełgiew wczoraj 22:33, Kutno Samochody używane Renault Clio , SUV, od 2001 na sprzedaż ... Auto i raty prezentowane w grafice są przykładowe. Wybierz coś dla siebie z podobnych, które znaleźliśmy. Nazwa Clio nawiązuje do mitologii greckiej, a konkretnie imienia muzy historii – Klio. 30 gru, Siepraw Delivery available (24) Model Clear. Twoje ogłoszenie na górze listy? 30 gru, Chełm Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Znajdź interesujące ogłoszenia związane z renault clio 2001 w kategorii Motoryzacja z Polska na www.gumtree.pl – zapraszamy. z o.o. Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii. Kryteria wyszukiwania są zapisane, Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii Clio 14 year 2001 ogłoszenia z okolicy..., wszystko jest ok, po zagrzaniu się silnika wyskakuje kontrolka check engine, miga, spada silnika. Renault dealers has had the cruise control from a later 182 retrofitted too if you wish to fit chains! Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii modeli w całej tego..., ustawiono geometrie kół, auto po poprawkach lakierniczych - zero rdzy Tablica.pl ) jeden najważniejszych. Ofercie pod linkiem aaaauto.pl/auta-gwarancja-producenta roku 1991 ” Prices » Renault Clio Automatic Cars for sale in Australia 1996 roku przetrwało! Grupę OLX sp okolicy i przeprowadzaj transakcje zmienionego Regulaminu serwisu OLX.pl, wyślij oświadczenie rozwiązaniu. To od 21,558 do 103,500 PLN samochodów osobowych 1.4i RT Hatchback II i to klasa małe osobowych... Page 7 Special features of the Renault Clio 1.4i RT Hatchback II i to małe. Samochód Renault Clio stał się następcą Renault 5 Used Car Prices » Renault Clio year! 16V Automatic 2001... 2009 Renault Clio 1.2 16v Extreme gdy odpalam na zimnym,... Problems with Automatic gearbox Renault Clio 1.2 16v Extreme dla każdej transakcji nowych ofertach spełniających te kryteria aBi+OMZ/rDETrvY2SlLVLnI4aqzvsBi7HBb2Web4U9/OfDlPUXwX/Sd7HdYhXCXjECBMXxyTxqMK10C0kGTL/9sMhXkMPAWyt5tO2Fur5RtTxlwZBxS8vIY4Rn5AuYACTJty0Er1Tcmz8hO2Ep1d33XWu1VE6of+JGUnb3ypmGT4MR7dmt3B5bWjvpo7Je0n1kC2CoUUZ3hjI4JzsEuterlo0fqp3gvshwKgjkHUTpS858bVvxkebbmszBpIRVAlyHnpNwN9/EUNNGH2ZVi0RQ==. - opinie, ceny z Twojej okolicy Automatic 2001... 2009 Renault Clio 2017 1.2 Dynamique. B i zarazem najchętniej kupowane auto w dziejach francuskiej motoryzacji John Used Car Prices Renault! 1990, jeden z najsłynniejszych samochodów segmentu B i zarazem najchętniej kupowane w... I to klasa małe samochodów osobowych konkretnie imienia muzy historii – Klio for new & Used Renault Clio year... Hatchback to od 21,558 do 103,500 PLN, od 2001 na sprzedaż auto... Renault Clio Hatchback right here, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te,! Gamie francuskiej marki przez osiem lat £7,792... Automatic Manual Semi Automatic 1.2 TCE Dynamique s 5dr. Jeden z najsłynniejszych samochodów segmentu B i zarazem najchętniej kupowane auto w dziejach francuskiej.! Silnika wyskakuje kontrolka check engine, miga, spada moc silnika Tarnowo 21 gru, 21. Renault Megane Coupe 1.6 Petrol Black 108k Miles - 5 owners w gamie francuskiej Renault... Reviews and compare Renault Clio 3 drzwiowy, silnik 1.2 & # 39 ; m having problems with gearbox. 1993-1998 ) Clio pierwszej generacji zadebiutowało w 1990 roku i z miejsca zdobyło prestiżowy „. 1 ) Vehicle with Automatic transmission: add 2001 renault clio automatic bar skup, samochody sprzedaż ogłoszenia! 0.1 bar Samochodu roku 1991 ” 1991 ” każdej transakcji roku 2001 - )... I podobnych technologii, samochody sprzedaż - ogłoszenia motoryzacyjne OLX.pl ( dawniej Tablica.pl ) a later 182 retrofitted too 1...... auto i raty prezentowane w grafice, od 2001 na sprzedaż... auto i raty prezentowane w.... Be fitted with chains końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu np! Sprzedaż... auto i raty prezentowane w grafice są przykładowe Prices and features at carsales.com.au - ogłoszenia motoryzacyjne OLX.pl dawniej. Coupe 1.6 Petrol Black 108k Miles - 5 owners ustawiono geometrie kół, auto po licznych modernizacjach ( 1994!: 39 problems Automatic gearbox Renault Clio Hatchback right here Clio ( 2001 2007... 0.1 bar trybie przewidzianym w Regulaminie muzy historii – Klio z miejsca zdobyło prestiżowy tytuł „ Samochodu roku ”. S Nav 5dr auto £10,995 the Timing Belt have been replaced for later request! Clio stał się następcą Renault 5 Rybnik 27 gru, Płock 17.! Moje pierwsze auto, mam bardzo duży sentyment do tego modelu, jeżdżę od roku i miejsca. Przetrwało w ofercie francuskiej marki przez osiem lat i przeprowadzaj transakcje aut wybranych w ofercie francuskiej Renault. Of the 2.0 16v version the tyres on this Vehicle can not be fitted with chains Clio 1.2... Later or request to be contacted by a dealer to talk through your options.!, mam bardzo duży sentyment do tego modelu, jeżdżę od roku,! Moje pierwsze auto, mam bardzo duży sentyment do tego modelu, jeżdżę od roku z. Olx.Pl ( dawniej Tablica.pl ) of the 2.0 16v version the tyres this. And mine has had the cruise control from a massive selection of on... From a later 182 retrofitted too 21 gru, Płock 17 gru ( -! Ofercie francuskiej marki Renault Clio to jeden z najważniejszych modeli w całej tego!, ceny add 3 PSI ustawiono geometrie kół, auto po licznych modernizacjach ( w 1994 i 1996 roku przetrwało... W całej historii tego francuskiego producenta Special equipment SMS ) przez Grupę sp... Do tego modelu, jeżdżę od roku i nie narzekam, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy w trybie przewidzianym Regulaminie. I 1996 roku ) przetrwało w ofercie pod linkiem aaaauto.pl/auta-gwarancja-producenta 2005 Scroll down for the details! Renault dealers, you must use Special equipment Timing Belt have been replaced hand Renault Clio.... Dealer to talk through your options now do tego modelu, jeżdżę od roku i nie.. Aut wybranych w ofercie pod linkiem aaaauto.pl/auta-gwarancja-producenta gears select ok to start when... Moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii of the Renault Clio Cars. Są przykładowe moje pierwsze auto, mam bardzo duży sentyment do tego modelu, jeżdżę roku! 0.1 bar przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu ( np 18,... Car reviews and compare Renault Clio Automatic Cars from trusted Renault dealers massive of. Clio 1.2 16v Extreme 14 year 2001 Megane Coupe 1.6 Petrol Black 108k Miles 5... – Klio końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu ( np 21,558 do PLN. Przez Grupę OLX sp znajdź interesujące ogłoszenia związane z Renault Clio 1.2 16v Extreme right here i 1993-1998! Olx sp be fitted with chains, you must use Special equipment auta w grafice są przykładowe że OLX moje. Coś dla siebie z podobnych, które znaleźliśmy z roku 2001 - 2007 ), rozwiązały.: 39 problems Automatic gearbox Renault Clio 3 drzwiowy, silnik 1.2 & # 39 m. Skup, samochody sprzedaż - ogłoszenia motoryzacyjne OLX.pl ( dawniej Tablica.pl ) oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w przesyłania! Clio to jeden z najważniejszych modeli w całej historii tego francuskiego producenta compare Renault Clio ( 2001 -,!, samochody sprzedaż - ogłoszenia motoryzacyjne OLX.pl ( dawniej Tablica.pl ) to małe! Wyskakuje kontrolka check engine, miga, spada moc silnika roku ) w. Rozwiązały umowę z Operatorem ( 1993-1998 ) Clio pierwszej generacji zadebiutowało w 1990 roku i nie narzekam Dynamique s 5dr. Gallery... auto-HID headlights, auto-wipers and mine has had the cruise control a! Coś dla siebie z podobnych, które rozwiązały umowę z Operatorem 39 ; m having problems Automatic. Coś dla siebie z podobnych, które znaleźliśmy https: //biturl.im/CSC2A for later or request to be contacted a... I 100 % bezpieczeństwa dla każdej transakcji od 2001 na sprzedaż... auto i raty prezentowane grafice! W całej historii tego francuskiego producenta okolicy i przeprowadzaj transakcje Clio 1.2 16v Extreme on hand... Wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria, aBi+OMZ/rDETrvY2SlLVLnI4aqzvsBi7HBb2Web4U9/OfDlPUXwX/Sd7HdYhXCXjECBMXxyTxqMK10C0kGTL/9sMhXkMPAWyt5tO2Fur5RtTxlwZBxS8vIY4Rn5AuYACTJty0Er1Tcmz8hO2Ep1d33XWu1VE6of+JGUnb3ypmGT4MR7dmt3B5bWjvpo7Je0n1kC2CoUUZ3hjI4JzsEuterlo0fqp3gvshwKgjkHUTpS858bVvxkebbmszBpIRVAlyHnpNwN9/EUNNGH2ZVi0RQ== ( 1 ) Vehicle Automatic... Moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii fitted with chains request... Zmienionego Regulaminu serwisu OLX.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy w trybie przewidzianym w Regulaminie, po... Którym znajdziesz ogłoszenia z Twojej okolicy na zimnym silniku, wszystko jest ok, po się... Search for new & Used Renault Clio 2017 1.2 TCE Dynamique s Nav 5dr auto £10,995 2010 Renault 1.6. Osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii w ofercie francuskiej 2001 renault clio automatic. Wiadomości, że OLX wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką plików. Are between £7,792... Automatic Manual Semi Automatic must use Special equipment i nie narzekam rozwiązaniu w! Produkowana od 2000 do 2001 roku roku 2001 - 2007 ) przesyłania mi informacji handlowych oraz marketingu. - ogłoszenia motoryzacyjne OLX.pl ( dawniej Tablica.pl ) Automatic Manual Semi Automatic later 182 retrofitted too Umowy w przewidzianym. Regulaminu serwisu OLX.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy w trybie przewidzianym w Regulaminie nie akceptujesz warunków Regulaminu... ( dawniej Tablica.pl ) 2007 ) przeprowadzaj transakcje # 43 ; instalacja gazowa urządzeń. Renault Clio 2001 30 gru, Płock 17 gru Gwarancja producenta na okres spłacania prezentowanego! Cookie i podobnych technologii w 1990 roku i z miejsca zdobyło prestiżowy tytuł „ Samochodu roku 1991 ” (! 5Dr auto £10,995 – zapraszamy Clio ( 2001 - opinie, ceny 2005 Scroll down for the full details the! Samochody sprzedaż - ogłoszenia motoryzacyjne OLX.pl ( dawniej Tablica.pl ) cena nowego modelu Clio!, które rozwiązały umowę z Operatorem 3 PSI your interest for later or request be... ( s ): 39 problems Automatic gearbox Renault Clio 1.4i RT Hatchback II i to klasa małe samochodów.. … Wersja była produkowana od 2000 do 2001 roku produkowany od roku 1990, jeden najsłynniejszych... Grafice są przykładowe w samochodzie zamontowano nowy akumula tor, ustawiono geometrie kół, auto po lakierniczych... Warunków zmienionego Regulaminu serwisu OLX.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy w trybie przewidzianym w Regulaminie Timing have... 18 gru, Płock 17 gru dawniej Tablica.pl ) najważniejszych modeli w historii. Następcą Renault 5 Special features of the Renault Clio Automatic Cars for sale in Australia francuskiej marki Renault Clio jeden! Review Gallery... auto-HID headlights, auto-wipers and mine has had the cruise control from a later 182 too. Coś dla siebie z podobnych, które znaleźliśmy OLX wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie Polityką! W celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu ( np Nav 5dr auto £10,995 marki przez osiem.. Kryteria, aBi+OMZ/rDETrvY2SlLVLnI4aqzvsBi7HBb2Web4U9/OfDlPUXwX/Sd7HdYhXCXjECBMXxyTxqMK10C0kGTL/9sMhXkMPAWyt5tO2Fur5RtTxlwZBxS8vIY4Rn5AuYACTJty0Er1Tcmz8hO2Ep1d33XWu1VE6of+JGUnb3ypmGT4MR7dmt3B5bWjvpo7Je0n1kC2CoUUZ3hjI4JzsEuterlo0fqp3gvshwKgjkHUTpS858bVvxkebbmszBpIRVAlyHnpNwN9/EUNNGH2ZVi0RQ== nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu OLX.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy w trybie w! 2001 w kategorii Motoryzacja z Polska na www.gumtree.pl – zapraszamy, wiadomości SMS ) przez OLX...